Pokal mesta Koper 2019 + 1. pokalna tekma SZTK - 2019-03-24

2019-03-24 / Print

Ring 1 Ring 2 Ring 3
10:00 012+016+020+048 KATA POS. KADETI d - BELI + MLADINCI D - BELI + MLAJŠI ČLANI D - BELI + KADETINJE D BELI (4 entries draw)
10:00 - 10:15 (00:15)
015 KATA POSAMIČNO KADETI A - RJAVI/ČRNI[2] (7 entries draw)
10:00 - 10:30 (00:30)
049 + 053 + 065 KATA POSAMIČNO KADETINJE C + MLADINKE C + ČLANICE C + RUMENI / ORANŽNI (4 entries draw)
10:00 - 10:15 (00:15)
10:05
10:10
10:15 013+017 KATE POS.KADETI c - RUMENI + MLADINCI C - RUMENI ORANŽNI (5 entries draw)
10:15 - 10:35 (00:20)
050 + 054 + 062 KATA POSAMIČNO KADETINJE + MLADINKE + ČLANICE - ZELENI/MODRI (6 entries draw)
10:15 - 10:40 (00:25)
10:20
10:25
10:30 015 KATA POSAMIČNO KADETI A - RJAVI/ČRNI[2] Final (7 entries draw)
10:35 013+017 KATE POS.KADETI c - RUMENI + MLADINCI C - RUMENI ORANŽNI Final (5 entries draw)
019 KATA POSAMIČNO MLADINCI A - RJAVI/ČRNI[2] (6 entries draw)
10:35 - 11:00 (00:25)
10:40 014 KATA POSAMIČNO KADETI B - ZELENI/MODRI[2] (6 entries draw)
10:40 - 11:05 (00:25)
050 + 054 + 062 KATA POSAMIČNO KADETINJE + MLADINKE + ČLANICE - ZELENI/MODRI Final (7 entries draw)
10:45 051 + 055 + 063 KATA POSAMIČNO KADETINJE + MLADINKE + ČLANICE - RJAVI/ĆRNI (13 entries draw)
10:45 - 11:40 (00:55)
10:50
10:55
11:00 019 KATA POSAMIČNO MLADINCI A - RJAVI/ČRNI[2] Final (7 entries draw)
11:05 014 KATA POSAMIČNO KADETI B - ZELENI/MODRI[2] Final (6 entries draw)
023+027 KATA POS.MLAJŠI ČLANI A+ ČLANI A RJAVI /ČRNI (9 entries draw)
11:05 - 11:30 (00:25)
11:10 018+030 KATE POS.MLADINCI B + STAREJŠI ČLANI ZELENI / MODRI (6 entries draw)
11:10 - 11:35 (00:25)
11:15
11:20
11:25
11:30 023+027 KATA POS.MLAJŠI ČLANI A+ ČLANI A RJAVI /ČRNI Final (7 entries draw)
11:35 018+030 KATE POS.MLADINCI B + STAREJŠI ČLANI ZELENI / MODRI Final (6 entries draw)
133 JIYU KUMITE MLADINCI A - RJAVI/ČRNI[2] (5 entries draw)
11:35 - 11:55 (00:20)
11:40 099+102+104 JIKMLADINCI C +STAREJŠI ČLANI C + KADETI B ZELENI/MODRI (6 entries draw)
11:40 - 12:00 (00:20)
051 + 055 + 063 KATA POSAMIČNO KADETINJE + MLADINKE + ČLANICE - RJAVI/ĆRNI Final (9 entries draw)
11:45 109 + 114 JIK MLADINKE C +KADETINJE B RUMENI/ ORANŽNI / ZELENI / MODRI (3 entries draw)
11:50 139 JIYU KUMITE MLADINKE A - RJAVI/ČRNI[2] (7 entries draw)
11:50 - 12:10 (00:20)
11:55 134+135 JIYU KUMITE MLAJŠIČLANI A + ČLANI A RJAVI/ČRNI (8 entries draw)

11:55 - 12:15 (00:20)
12:00 025+029+033 KATE POS. ČLANI C+ STAREJŠI ČLANI C + VETERANI C RUMENI ORANŽNI (3 entries draw)
12:00 - 12:15 (00:15)
12:05
12:10 Otvoritev tekmovanja
12:10 - 12:30 (00:20)
12:15 Otvoritev tekmovanja
12:15 - 12:35 (00:20)
Otvoritev tekmovanja
12:15 - 12:35 (00:20)
12:20
12:25
12:30 226 + 227 FUKU-GO MLADINKE KADETINJE A - RJAVI/ČRNI (4 entries draw)
12:30 - 12:40 (00:10)
12:35 077+078+088 KIK KADETI D+ MLADINCI D+ KADETINJE D - BELI (4 entries draw)
12:35 - 12:45 (00:10)
161+165+169+176+201 KATA EKIPNO KADETI+MLADINCI+MLAJŠI ČLANI+STAREJŠI ČLANI+MLADINKE (6 entries draw)
12:35 - 12:55 (00:20)
12:40 083+098 KIK KADETINJE C + KADETI C RUMENI/ORANŽNI (4 entries draw)
12:40 - 12:50 (00:10)
12:45 001 KATA POSAMIČNO MALČKI D - BELI (13 entries draw)
12:45 - 13:25 (00:40)
12:50 037 KATA POSAMIČNO MALČICE D - BELI (18 entries draw)
12:50 - 13:50 (01:00)
12:55 219+220 FUKU-GO KADETI + MLADINCI A RJAVI ČRNI (5 entries draw)
12:55 - 13:10 (00:15)
13:00
13:05
13:10 221+222 FUKU-GO MLAJŠI ČLANI +ČLANI RJAVI/ČRNI (5 entries draw)
13:10 - 13:30 (00:20)
13:15
13:20
13:25 Malica
13:25 - 13:45 (00:20)
13:30 004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI[2] (4 entries draw)
13:30 - 13:45 (00:15)
13:35
13:40
13:45 OPP KATA
13:45 - 13:55 (00:10)
Malica
13:45 - 14:05 (00:20)
13:50 038 KATA POSAMIČNO MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI (4 entries draw)
13:50 - 14:05 (00:15)
13:55 OPP KIHON
13:55 - 14:05 (00:10)
14:00
14:05 002 KATA POSAMIČNO MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI (10 entries draw)
14:05 - 14:35 (00:30)
269 EN-BU KADETI - KADETINJE
14:05 - 14:15 (00:10)
Malica
14:05 - 14:25 (00:20)
14:10
14:15 039 + 042 KATA POSAMIČNO MALČICE + MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI MODRI (10 entries draw)
14:15 - 14:45 (00:30)
14:20
14:25 040+044 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE + STAREJŠE DEKLICE (8 entries draw)
14:25 - 14:50 (00:25)
14:30
14:35 005 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI[2] (12 entries draw)
14:35 - 15:15 (00:40)
14:40
14:45 147+183+150 KATA EKIPNO MALČKI + MALČICE + MLAJŠI DEČKI - BELI (5 entries draw)
14:45 - 15:00 (00:15)
14:50 041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI[2] (10 entries draw)
14:50 - 15:20 (00:30)
14:55
15:00 115+117+118 KO-GO KUMITE STAREJŠI DEČKI A + KADETI A+ MLADINCI B ZELENI / ČRNI (11 entries draw)
15:00 - 15:30 (00:30)
15:05
15:10
15:15 003 + 006 KATA POS. MALČKI B + MLAJŠI DEČKI B ZELENI/MODRI (12 entries draw)
15:15 - 15:55 (00:40)
15:20 043 + 047 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE A + STAREJŠE DEKLICE +RJAVI/ ČRNI (4 entries draw)
15:20 - 15:35 (00:15)
15:25
15:30 191 + 155 KATE EKIPNO STAREJŠE DEKLICE + DEČKI MAX ORANŽNI (3 entries draw)
15:30 - 15:40 (00:10)
15:35 045 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI[2] (7 entries draw)
15:35 - 16:05 (00:30)
15:40 148+151 KATA EKIPNO MALČKI C + MLAJŠI DEČKI C MAX ORANŽNI (6 entries draw)
15:40 - 16:00 (00:20)
15:45
15:50
15:55 149+152+156+157+159 KATA EKIPNO MALČKI+STAREJŠI DEČKI+KADETI (5 entries draw)
15:55 - 16:10 (00:15)
16:00 009 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI[2] (4 entries draw)
16:00 - 16:20 (00:20)
16:05 046 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI[2] (6 entries draw)
16:05 - 16:30 (00:25)
16:10 007 + 011 KATA POS. MALČKI A RJAVI + STAREJŠI DEČKI A RJAVI/ČRNI (6 entries draw)
16:10 - 16:30 (00:20)
16:15
16:20 074 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI[2] (12 entries draw)
16:20 - 16:45 (00:25)
16:25
16:30 010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI[2] (4 entries draw)
16:30 - 16:50 (00:20)
085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI[2] (6 entries draw)
16:30 - 16:40 (00:10)
16:35
16:40 087 KIHON IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI[2] (5 entries draw)
16:40 - 16:50 (00:10)
16:45 073+086 KIK ML DEČKI C + STAREJŠI DEČKI RUMENI /ORANŽNI (4 entries draw)

16:45 - 16:55 (00:10)
16:50 076 KIHON IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI[2] (4 entries draw)
16:50 - 17:00 (00:10)
107 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI[2] (5 entries draw)
16:50 - 17:00 (00:10)
16:55 096+097 JIK MLAJŠI DEČKI A RJAVI+ STAREJŠI DEČKI B ZELENI/MODRI (5 entries draw)
16:55 - 17:05 (00:10)
17:00 095 JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI[2] (8 entries draw)
17:00 - 17:20 (00:20)
17:05 105 + 106 JIK MLAJŠE DEKLICE A+B ZELENI / MODRI/ RJAVI (4 entries draw)
17:05 - 17:15 (00:10)
17:10
17:15