16. Državno prvenstvo SZTK, 19.05.2019 Jesenice - 2019-05-19

2019-05-19 / Print

Ring 1 Ring 2 Ring 3
10:00 014+018 KATA POSAMIČNO KADETI, MLADINCI B - ZELENI/MODRI (8 entries draw)
10:00 - 10:30 (00:30)
050+054 KATA POSAMIČNO KADETINJE, MLADINKE B - ZELENI/MODRI (11 entries draw)
10:00 - 10:35 (00:35)
011+015 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI, KADETI A - RJAVI/ČRNI (7 entries draw)
10:00 - 10:25 (00:25)
10:05
10:10
10:15
10:20
10:25 012+016+048+052 KATA POSAMIČNO KADETI, MLADINCI, KADETINJE, MLADINKE D - BELI (5 entries draw)
10:25 - 10:45 (00:20)
10:30 078+089 KIHON IPPON KUMITE KADETI IN KADETINJE C - RUMENI/ORANŽNI (7 entries draw)
10:30 - 10:55 (00:25)
10:35 FINALE
10:35 - 11:00 (00:25)
10:40
10:45 017+029+033 KATA POSAMIČNO MLADINCI, STAREJŠI ČLANI, VETERANI C - RUMENI/ORANŽNI (4 entries draw)
10:45 - 11:00 (00:15)
10:50
10:55 157+165 KATA EKIPNO KADETI, ML. ČLANI A - MAX ČRNI (3 entries draw)
10:55 - 11:10 (00:15)
11:00 155+156+158+160+192 KATA EKIPNO MLADINCI D KADETI B+C + KADETINJE B+MLADINCI B (9 entries draw)
11:00 - 11:35 (00:35)
019 KATA POSAMIČNO MLADINCI A - RJAVI/ČRNI (5 entries draw)
11:00 - 11:20 (00:20)
11:05
11:10 047+055+059 KATA POSAMIČNO ST. DEKLICE, MLADINKE, ML. ČLANICE A - RJAVI/ČRNI (8 entries draw)
11:10 - 11:45 (00:35)
11:15
11:20 023+027+031 KATA POSAMIČNO ML.ČLANI, ČLANI, ST.ČLANI A - RJAVI/ČRNI (7 entries draw)
11:20 - 11:50 (00:30)
11:25
11:30
11:35 FINALE
11:35 - 12:00 (00:25)
11:40
11:45 223+224 FUKU-GO MLADINKE, ML. ČLANICE A - RJAVI/ČRNI (1) (4 entries draw)
11:45 - 12:00 (00:15)
11:50 216+217 FUKU-GO MLADINCI, ML. ČLANI A - RJAVI/ČRNI (3 entries draw)
11:50 - 12:00 (00:10)
11:55
12:00 OTVORITEV
12:00 - 12:30 (00:30)
OTVORITEV
12:00 - 12:30 (00:30)
OTVORITEV
12:00 - 12:30 (00:30)
12:05
12:10
12:15
12:20
12:25
12:30 OPP KATA MEŠANO (4 entries draw)
12:30 - 12:45 (00:15)
138 JIYU KUMITE MLAJŠE ČLANICE A - RJAVI/ČRNI (3 entries draw)
12:30 - 12:45 (00:15)
143+150+146 KATA EKIPNO MALČKI, ML. DEČKI IN ST. DEČKI D - BELI (13 entries draw)
12:30 - 13:30 (01:00)
12:35
12:40
12:45 115+116+117+123 KO-GO KUMITE VSE KATEGORIJE (5 entries draw)
12:45 - 13:10 (00:25)
131+132 JIYU KUMITE MLADINCI, MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI (6 entries draw)
12:45 - 13:10 (00:25)
12:50
12:55
13:00
13:05
13:10 MALICA
13:10 - 13:30 (00:20)
OPP KIHON MEŠANO (3 entries draw)
13:10 - 13:20 (00:10)
13:15
13:20 233+269 EN-BU MEŠANO KADETI, MLAJŠI ČLANI, ČLANICE A - MAX ČRNI (4 entries draw)
13:20 - 13:35 (00:15)
13:25
13:30 230+264 EN-BU STAREJŠI DEČKI, KADETI, KADETINJE B - MAX MODRI (3 entries draw)
13:30 - 13:45 (00:15)
MALICA
13:30 - 13:50 (00:20)
13:35 088+090+079 KIHON IPPON KUMITE KADETINJE, MLADINKE, MLADINCI D - BELI (4 entries draw)
13:35 - 13:50 (00:15)
13:40
13:45 013 KATA POSAMIČNO KADETI C - RUMENI/ORANŽNI (5 entries draw)
13:45 - 14:00 (00:15)
13:50 MALICA
13:50 - 14:10 (00:20)
037 KATA POSAMIČNO MALČICE D - BELI (26 entries draw)
13:50 - 15:05 (01:15)
13:55
14:00 001 KATA POSAMIČNO MALČKI D - BELI (26 entries draw)
14:00 - 15:15 (01:15)
14:05
14:10 049+053+065 KATA POSAMIČNO KAETINJE, MLADINKE, STAREJŠE ČLANICE C - RUMENI/ORANŽNI (5 entries draw)
14:10 - 14:30 (00:20)
14:15
14:20
14:25
14:30 098+099+102 JIYU IPPON KUMITE KADETI B - ZELENI/MODRI, MLADINCI IN ST. ČLANI C - RUMENI/ORANŽNI (6 entries draw)
14:30 - 14:50 (00:20)
14:35
14:40
14:45
14:50 108+109+112 JIYU IPPON KUMITE KADETINJE B - ZELENI/MODRI, MLADINKE, ST. ČLANICE C - RUMENI/ORANŽNI (7 entries draw)
14:50 - 15:10 (00:20)
14:55
15:00
15:05 FINALE
15:05 - 15:25 (00:20)
15:10 148+152 KATA EKIPNO MLAJŠI IN STAREJŠI DEČKI B - MAX MODRI (6 entries draw)
15:10 - 15:30 (00:20)
15:15 FINALE
15:15 - 15:35 (00:20)
15:20
15:25 179+182 KATA EKIPNO MALČICE IN ML. DEKLICE D - BELI (4 entries draw)
15:25 - 15:40 (00:15)
15:30 144+151 KATA EKIPNO MALČKI, ST. DEČKI C - MAX ORANŽNI (7 entries draw)
15:30 - 15:55 (00:25)
15:35 038 KATA POSAMIČNO MALČICE C - RUMENI/ORANŽNI (5 entries draw)
15:35 - 15:55 (00:20)
15:40 042+046 KATA POSAMIČNO MLAJŠE IN STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI (8 entries draw)
15:40 - 16:10 (00:30)
15:45
15:50
15:55 044 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE D - BELI (5 entries draw)
15:55 - 16:15 (00:20)
004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI (7 entries draw)
15:55 - 16:20 (00:25)
16:00
16:05
16:10 008 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI D - BELI (7 entries draw)
16:10 - 16:30 (00:20)
16:15 183+187 KATA EKIPNO MLAJŠE IN STAREJŠE DEKLICE C - MAX ORANŽNI (5 entries draw)
16:15 - 16:30 (00:15)
16:20 002 KATA POSAMIČNO MALČKI C - RUMENI/ORANŽNI (12 entries draw)
16:20 - 16:55 (00:35)
16:25
16:30 045 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI (9 entries draw)
16:30 - 16:55 (00:25)
040 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI (6 entries draw)
16:30 - 16:50 (00:20)
16:35
16:40
16:45
16:50 005 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI (21 entries draw)
16:50 - 17:45 (00:55)
16:55 FINALE
16:55 - 17:15 (00:20)
FINALE
16:55 - 17:15 (00:20)
17:00
17:05
17:10
17:15 041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI (21 entries draw)
17:15 - 18:15 (01:00)
009 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI (5 entries draw)
17:15 - 17:35 (00:20)
17:20
17:25
17:30
17:35 105+107 JIYU IPPON KUMITE MLAJŠE IN STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI (7 entries draw)
17:35 - 17:55 (00:20)
17:40
17:45 FINALE
17:45 - 18:05 (00:20)
17:50
17:55 084+086 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE IN STAREJŠE DEKLICE D - BELI (5 entries draw)
17:55 - 18:10 (00:15)
18:00
18:05 010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI (15 entries draw)
18:05 - 18:50 (00:45)
18:10 073+075 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI IN STAREJŠI DEČKI D - BELI (8 entries draw)
18:10 - 18:35 (00:25)
18:15 FINALE
18:15 - 18:35 (00:20)
18:20
18:25
18:30
18:35 006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI (9 entries draw)
18:35 - 19:00 (00:25)
074 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI (18 entries draw)
18:35 - 19:20 (00:45)
18:40
18:45
18:50 FINALE
18:50 - 19:10 (00:20)
18:55
19:00 FINALE
19:00 - 19:20 (00:20)
19:05
19:10 097 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI (9 entries draw)
19:10 - 19:40 (00:30)
19:15
19:20 085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI (15 entries draw)
19:20 - 20:00 (00:40)
087 KIHON IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI (7 entries draw)
19:20 - 19:45 (00:25)
19:25
19:30
19:35
19:40 095 JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI (8 entries draw)
19:40 - 20:00 (00:20)
19:45 076 KIHON IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI (5 entries draw)
19:45 - 20:00 (00:15)
19:50
19:55