Results
 
International traditional karate tournament Jesenice 2017 - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 1gold Sladič Jernej Karate klub Kensei  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 2sivler ŠKRLJ FILIP Karate klub Tora  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 3bronze Srebrenovski Dario Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 4 Janša Jošt Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 5 Čarman Lenart KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 6 TITTL TILEN Karate klub Tora  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 7 Horvat Martin KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 8 Vidović Mark KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 9 Mihelič Antonio Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 10 Šilar Urh KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 11 Sušnik Domen Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 12 Benet Nejc KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        001 KATA POSAMIČNO MALČKI C - BELI 2008-2012 13 Hamzič Tarik Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 1gold Kiseljak Luka KIMON  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 2sivler ZADEL TIBOR KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 3bronze Pristavec Nik KARATE AKADEMIJA BOHINJ, BLED, LESCE, RADOVLJICA  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 4 KLAVINŠEK ENEJ Karate klub Grade  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 5 BELCIJAN ŠTOK VID Karate klub Tora  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 6 Pem Jan KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 7 LEKIĆ DARIS Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 8 Lemeš Alan Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 9 ARČAN JAKOB Karate klub Grade  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 10 ĆORKOVIĆ SERGEJ Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 11 ARČAN FILIP Karate klub Grade  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 12 Legiša Tom KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 13 JOVANOVIĆ BOJAN Karate klub Grade  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 14 Rjazancev Martin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 15 SEVER LAN Karate klub Tora  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 16 PAŠIČ ADEL KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        002 KATA POSAMIČNO MALČKI B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 17 Malavašič Rok Karate klub Grade  SLOVENIA
003 KATA POSAMIČNO MALČKI A - ZELENI MODRI 2008-2012 1gold Mačar Tijan Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
        003 KATA POSAMIČNO MALČKI A - ZELENI MODRI 2008-2012 2sivler Davidović Kristjan Karate klub Grade  SLOVENIA
        003 KATA POSAMIČNO MALČKI A - ZELENI MODRI 2008-2012 3bronze Jambrovič Matic Akademija Natura-Do  SLOVENIA
004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 1gold BAŠIČ ANES Karate klub Tora  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 2sivler DANILOV LEO KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 3bronze Bešlagič Tian KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 4 Talić Din KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 5 Palija Nenad KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 6 Hudorovac Danijel KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 7 Hamzič Emir Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 8 Košir Leon KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 9 Jakelj Peter KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 10 Grilc Ožbej KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        004 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 11 Ennio Colon Kostja KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 1gold VATOVEC GABRIEL Karate klub Tora  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 2sivler Lakovič Vasja KIMON  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 3bronze Kujačič Aleks Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 4 Juvan Andrej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 Zorman Matevž Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 6 Šifrer Tilen Karate klub Kensei  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 7 Kerec Matej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 8 Gerzić Elen KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 9 Milenkovič Timotej Karate klub Grade  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 10 Kapič Almin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 11 Hack Terlikar Massimo Karate klub Goryu  SLOVENIA
        005 + 009 združeno KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI C RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 12 Otovič Enej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 1gold MLIVIĆ NADIN Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 2sivler Pašić Adin KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 3bronze Mahmutovič Tarik Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 4 Osmančevič Anes Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 5 Kolakovič Tarik Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 6 Hafizovič Anes Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 7 Fele Jure Karate klub Grade  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 8 Mladenović Mark Karate klub Grade  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 9 Zidar Tjaž Karate klub Kensei  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 10 Flegar Nejc Karate klub Grade  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 11 Smrekar Šušteršič Tim KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 12 Rahne Robert KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 13 FLEGAR MATIC Karate klub Grade  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 14 Zakotnik Max Karate klub Grade  SLOVENIA
        006 KATA POSAMIČNO MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 15 Ribič Žiga Karate klub Grade  SLOVENIA
008 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI D - BELI 2004-2005 1gold Sladič Dominik Karate klub Kensei  SLOVENIA
        008 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI D - BELI 2004-2005 2sivler Muqa Sadik KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        008 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI D - BELI 2004-2005 3bronze Lović Ernesto Erni KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 1gold Jelovčan Tomaž Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 2sivler NEDELKO NIK KIMON  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 3bronze Zore Tristan Karate klub Kensei  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 4 Valek Bor Karate klub Kaze  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 5 Balažic Jon Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 6 ZUKAN SEMIR Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 7 JAMNIK LUCIJAN KIMON  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 8 Grad Danijel Karate klub Kaze  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 9 KORENČIČ LAN Karate klub Mladina  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 10 danilov patrick KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 11 Kuštrin Gal Karate klub Goryu  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 12 Adrovič Ammar KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN  SLOVENIA
        010 KATA POSAMIČNO STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 13 Emir Vilič KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
011 + 007 združeno KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI A - RJAVI / ČRNI 2004-2005 1gold Mačar Dejan Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
        011 + 007 združeno KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI A - RJAVI / ČRNI 2004-2005 2sivler Ibrahimović Adin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        011 + 007 združeno KATA POSAMEZNO STAREJŠI DEČKI A - RJAVI / ČRNI 2004-2005 3bronze Dobovišek Mitja KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
013 + 033 združeno KATA POSAMIČNO KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 1gold MUŽENIČ JERNEJ Karate klub Tora  SLOVENIA
        013 + 033 združeno KATA POSAMIČNO KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 2sivler Rajšter Gaj Karate klub Kaze  SLOVENIA
        013 + 033 združeno KATA POSAMIČNO KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 3bronze GRIPARIČ TADEJ Karate klub Tora  SLOVENIA
        013 + 033 združeno KATA POSAMIČNO KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 4 BOŽIČ JURE Karate klub Tora  SLOVENIA
        013 + 033 združeno KATA POSAMIČNO KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 5 Dobovišek Sergej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
014 KATA POSAMIČNO KADETI B - ZELENI/MODRI 2002-2003 1gold Mlakar Timotej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        014 KATA POSAMIČNO KADETI B - ZELENI/MODRI 2002-2003 2sivler Zorman Urban Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        014 KATA POSAMIČNO KADETI B - ZELENI/MODRI 2002-2003 3bronze IVKOVIĆ HARUN Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
015 KATA POSAMIČNO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 1gold Malačič Peter KIMON  SLOVENIA
        015 KATA POSAMIČNO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 2sivler KRAMBERGER LOVRO KIMON  SLOVENIA
        015 KATA POSAMIČNO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze Šifrer Matic Karate klub Kensei  SLOVENIA
        015 KATA POSAMIČNO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 4 Panjtar Matic KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
019 KATA POSAMIČNO MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 1gold Povše Gian Karate klub Kensei  SLOVENIA
        019 KATA POSAMIČNO MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 2sivler Čatak Denis KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        019 KATA POSAMIČNO MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 3bronze Arhar Nejc Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
023 KATA POSAMIČNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 1gold Markič Aljaž Karate klub Goryu  SLOVENIA
        023 KATA POSAMIČNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 2sivler Legat Matija KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        023 KATA POSAMIČNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 3bronze ŠEŠET LUKA Karate klub Tora  SLOVENIA
        023 KATA POSAMIČNO MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 4 Požun Rok Karate klub Kensei  SLOVENIA
031 KATA POSAMIČNO STAREJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1968-1982 1gold MALAČIČ IZTOK KIMON  SLOVENIA
        031 KATA POSAMIČNO STAREJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1968-1982 2sivler Šifrer Damjan Karate klub Kensei  SLOVENIA
037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 1gold LABAN HANA KIMON  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 2sivler Omejc Ema Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 3bronze Kragelj Zala Karate klub Goryu  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 4 ČOPI ELIZA KIMON  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 5 MIKEZ NIA KIMON  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 6 MLADENOVIĆ LANA Karate klub Grade  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 7 Sadiković Taira KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 8 ŠKRLJ LINDA Karate klub Tora  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 9 Burnič Ariana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 10 Sadikovič Inaja Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 11 Silić Lamija KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        037 KATA POSAMIČNO MALČICE C - BELI 2008-2012 12 Čehajič Katrin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 1gold KRIŽMAN LANA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 2sivler Mitrović Mila Karate klub Kaze  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 3bronze BEGOVIĆ FARAH Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 4 Pejič Ana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 5 KOVIČ INNA Karate klub Grade  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 6 Hafizovič Ajla Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 7 Oraščanin Fara Karate klub Grade  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 8 Rjazancev Ivana KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 9 Lakota Ina KARATE AKADEMIJA BOHINJ, BLED, LESCE, RADOVLJICA  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 10 Kovačič Neža Karate klub Grade  SLOVENIA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 11 DELAHMETOVIĆ FARAH Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        038 + 039 združeno KATA POSAMEZNO MALČICE B - RUMENI/ORANŽNI 2008-2012 12 LAZAR BRINA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
040 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 2006-2007 1gold Reškovec Naja KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        040 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 2006-2007 2sivler Kalan Zoja KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        040 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 2006-2007 3bronze GRINTAL LARA Karate klub Grade  SLOVENIA
        040 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE D - BELI 2006-2007 4 Jus Renata KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 1gold KRIŽMAN LEA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 2sivler Gorenšek Pia Karate klub Kaze  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 3bronze Čakarevič Amina Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 4 Ristič Neva KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 Žirovnik Zala Karate klub Kensei  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 6 Čatak Nives KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 7 Jovanov Lana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 8 Jan Sara KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 9 Begič Benita Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        041 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 10 Burnič Melina Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
042 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2006-2007 1gold Podboršek Ela Karate klub Grade  SLOVENIA
        042 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2006-2007 2sivler PODOJAK ELMA Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        042 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2006-2007 3bronze MULAHASANOVIĆ ILDA Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        042 KATA POSAMIČNO MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2006-2007 4 Dovžan Klemenc Karin KARATE AKADEMIJA BOHINJ, BLED, LESCE, RADOVLJICA  SLOVENIA
045 + 049 združeno KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 1gold Hrvatin Mia Karate klub Tora  SLOVENIA
        045 + 049 združeno KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 2sivler GRIPARIČ EVA Karate klub Tora  SLOVENIA
        045 + 049 združeno KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 3bronze Šehić Mejrem KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        045 + 049 združeno KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 4 Balič Melisa Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        045 + 049 združeno KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 5 KIRKIĆ KRSTINA Karate klub Grade  SLOVENIA
        045 + 049 združeno KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 6 DELAHMETOVIĆ IMAN Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        045 + 049 združeno KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 7 Hema Mitrovič Zara Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
046 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 1gold Fijavž Jevšenak Zala KIMON  SLOVENIA
        046 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 2sivler Oblak Hana Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        046 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 3bronze PAVLOVIČ MANCA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        046 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 4 KREHIĆ FATMA Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        046 KATA POSAMIČNO STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 5 Meterc Mojca Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
048 + 044 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE D - BELI 2002-2003 1gold Štimec Mila Karate klub Kensei  SLOVENIA
        048 + 044 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE D - BELI 2002-2003 2sivler Porča Jasmina Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        048 + 044 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE D - BELI 2002-2003 3bronze Kalan Kaja KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
050 +058 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI 2002-2003 1gold Pustavrh Klara Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        050 +058 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI 2002-2003 2sivler Kostić Danaja Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
        050 +058 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI 2002-2003 3bronze Oražem Ajda KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        050 +058 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI 2002-2003 4 Atlija Jasna Karate klub Mladina  SLOVENIA
        050 +058 združeno KATA POSAMIČNO KADETINJE B - ZELENI/MODRI 2002-2003 5 Podlipnik Danaja KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 1gold Kostić Ajša Karate klub Mladina  SLOVENIA
        051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 2sivler SEDMAK ANIKA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze OBLAK REBEKA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 4 Grbič Tia Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 5 ZADNIK POLONA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 6 Požun Nina Karate klub Kensei  SLOVENIA
        051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 7 Demšar Manica Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        051 KATA POSAMIČNO KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 8 Demšar Maša Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
055 + 059 združeno KATA POSAMIČNO MLADINKE A RJAVI/ČRNI 2000/2001 1gold Grbič Lana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        055 + 059 združeno KATA POSAMIČNO MLADINKE A RJAVI/ČRNI 2000/2001 2sivler Hotić Sara Karate klub Kaze  SLOVENIA
        055 + 059 združeno KATA POSAMIČNO MLADINKE A RJAVI/ČRNI 2000/2001 3bronze PAVLOVIČ NINA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        055 + 059 združeno KATA POSAMIČNO MLADINKE A RJAVI/ČRNI 2000/2001 4 Pazlar Karin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        055 + 059 združeno KATA POSAMIČNO MLADINKE A RJAVI/ČRNI 2000/2001 5 SEDMAK NATALI KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        055 + 059 združeno KATA POSAMIČNO MLADINKE A RJAVI/ČRNI 2000/2001 6 Hatič Iris Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
060 + 064 združeno KATA POSAMIČNO ČLANICE D BELI 1983-1996 1gold Palija Tanja KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
        060 + 064 združeno KATA POSAMIČNO ČLANICE D BELI 1983-1996 2sivler Starina Jožica KARATE KLUB WAZA-ARI  SLOVENIA
065 KATA POSAMIČNO STAREJŠE ČLANICE C - RUMENI/ORANŽNI 1968-1982 1gold SEVER ANJA Karate klub Tora  SLOVENIA
        065 KATA POSAMIČNO STAREJŠE ČLANICE C - RUMENI/ORANŽNI 1968-1982 2sivler GAVRAN NATAŠA Karate klub Tora  SLOVENIA
        065 KATA POSAMIČNO STAREJŠE ČLANICE C - RUMENI/ORANŽNI 1968-1982 3bronze Griparič Patricija Karate klub Tora  SLOVENIA
073 + 075 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 1gold Sladič Dominik Karate klub Kensei  SLOVENIA
        073 + 075 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI D - BELI 2006-2007 2sivler BAŠIČ ANES Karate klub Tora  SLOVENIA
074 + 076 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 1gold VATOVEC GABRIEL Karate klub Tora  SLOVENIA
        074 + 076 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 2sivler Otovič Enej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        074 + 076 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 3bronze Lakovič Vasja KIMON  SLOVENIA
        074 + 076 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 3bronze Kapič Almin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        074 + 076 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 Kerec Matej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        074 + 076 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 Šifrer Tilen Karate klub Kensei  SLOVENIA
        074 + 076 združeno KIHON IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 Milenkovič Timotej Karate klub Grade  SLOVENIA
085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 1gold Gorenšek Pia Karate klub Kaze  SLOVENIA
        085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 2sivler Čatak Nives KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 3bronze Ristič Neva KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 3bronze Jan Sara KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 Žirovnik Zala Karate klub Kensei  SLOVENIA
        085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 KRIŽMAN LEA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        085 KIHON IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE C - RUMENI/ORANŽNI 2006-2007 5 GRINTAL LARA Karate klub Grade  SLOVENIA
087 + 088 združeno KIHON IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE C RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 1gold GRIPARIČ EVA Karate klub Tora  SLOVENIA
        087 + 088 združeno KIHON IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE C RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 2sivler Šehić Mejrem KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        087 + 088 združeno KIHON IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE C RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 3bronze Štimec Mila Karate klub Kensei  SLOVENIA
        087 + 088 združeno KIHON IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE C RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 3bronze KIRKIĆ KRSTINA Karate klub Grade  SLOVENIA
        087 + 088 združeno KIHON IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE C RUMENI/ORANŽNI 2004-2005 5 DELAHMETOVIĆ IMAN Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 1gold Kolakovič Tarik Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 2sivler Pašić Adin KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 3bronze Fele Jure Karate klub Grade  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 3bronze Mahmutovič Tarik Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 5 Poklukar Tadej KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 5 MLIVIĆ NADIN Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 5 Zakotnik Max Karate klub Grade  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 5 Zidar Tjaž Karate klub Kensei  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 9 Mačar Dejan Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 9 Hafizovič Anes Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 9 Mladenović Mark Karate klub Grade  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 9 Osmančevič Anes Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 9 Flegar Nejc Karate klub Grade  SLOVENIA
        095 + 096 združeno JIYU IPPON KUMITE MLAJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2006-2007 9 FLEGAR MATIC Karate klub Grade  SLOVENIA
097 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 1gold Valek Bor Karate klub Kaze  SLOVENIA
        097 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 2sivler Zore Tristan Karate klub Kensei  SLOVENIA
        097 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 3bronze danilov patrick KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        097 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 3bronze Emir Vilič KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
        097 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 5 ZUKAN SEMIR Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        097 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠI DEČKI B - ZELENI/MODRI 2004-2005 5 Grad Danijel Karate klub Kaze  SLOVENIA
098 JIYU IPPON KUMITE KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 1gold MUŽENIČ JERNEJ Karate klub Tora  SLOVENIA
        098 JIYU IPPON KUMITE KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 2sivler GRIPARIČ TADEJ Karate klub Tora  SLOVENIA
        098 JIYU IPPON KUMITE KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 3bronze BOŽIČ JURE Karate klub Tora  SLOVENIA
        098 JIYU IPPON KUMITE KADETI C - RUMENI/ORANŽNI 2002-2003 3bronze Rajšter Gaj Karate klub Kaze  SLOVENIA
105 JIYU IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2006-2007 1gold Podboršek Ela Karate klub Grade  SLOVENIA
        105 JIYU IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2006-2007 2sivler PODOJAK ELMA Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        105 JIYU IPPON KUMITE MLAJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2006-2007 3bronze MULAHASANOVIĆ ILDA Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
107 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 1gold Fijavž Jevšenak Zala KIMON  SLOVENIA
        107 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 2sivler KREHIĆ FATMA Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        107 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠE DEKLICE B - ZELENI/MODRI 2004-2005 3bronze PAVLOVIČ MANCA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
112 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠE ČLANICE C - RUMENI/ORANŽNI 1968-1982 1gold SEVER ANJA Karate klub Tora  SLOVENIA
        112 JIYU IPPON KUMITE STAREJŠE ČLANICE C - RUMENI/ORANŽNI 1968-1982 2sivler GAVRAN NATAŠA Karate klub Tora  SLOVENIA
116 + 125 združeno KO-GO KUMITE KADETI B - ZELENI/MODRI 2002-2003 1gold IVKOVIĆ HARUN Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        116 + 125 združeno KO-GO KUMITE KADETI B - ZELENI/MODRI 2002-2003 2sivler Oražem Ajda KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        116 + 125 združeno KO-GO KUMITE KADETI B - ZELENI/MODRI 2002-2003 3bronze Mlakar Timotej KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
117 KO-GO KUMITE KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 1gold KRAMBERGER LOVRO KIMON  SLOVENIA
        117 KO-GO KUMITE KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 2sivler Malačič Peter KIMON  SLOVENIA
        117 KO-GO KUMITE KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze Panjtar Matic KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        117 KO-GO KUMITE KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze Šifrer Matic Karate klub Kensei  SLOVENIA
126 KO-GO KUMITE KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 1gold Kostić Ajša Karate klub Mladina  SLOVENIA
        126 KO-GO KUMITE KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 2sivler ZADNIK POLONA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        126 KO-GO KUMITE KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze SEDMAK ANIKA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        126 KO-GO KUMITE KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze Grbič Tia Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        126 KO-GO KUMITE KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 5 OBLAK REBEKA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        126 KO-GO KUMITE KADETINJE A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 5 Požun Nina Karate klub Kensei  SLOVENIA
133 JIYU KUMITE MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 1gold Čatak Denis KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        133 JIYU KUMITE MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 2sivler Arhar Nejc Karate sekcija Partizan Škofja Loka  SLOVENIA
        133 JIYU KUMITE MLADINCI A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 3bronze Povše Gian Karate klub Kensei  SLOVENIA
134 JIYU KUMITE MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 1gold Pustavrh Vid Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        134 JIYU KUMITE MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 2sivler Črešnovar Erik Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        134 JIYU KUMITE MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 3bronze Šubic Aljaž Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        134 JIYU KUMITE MLAJŠI ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1997-1999 3bronze Požun Rok Karate klub Kensei  SLOVENIA
135 + 136 združeno JIYU KUMITE ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1983-1996 1gold Šubic Aljaž Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        135 + 136 združeno JIYU KUMITE ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1983-1996 2sivler Čadež Aleš Karate klub Ronin Poljane  SLOVENIA
        135 + 136 združeno JIYU KUMITE ČLANI A - RJAVI/ČRNI 1983-1996 3bronze MALAČIČ IZTOK KIMON  SLOVENIA
139 + 140 združeno JIYU KUMITE MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 1gold Hotić Sara Karate klub Kaze  SLOVENIA
        139 + 140 združeno JIYU KUMITE MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 2sivler Pazlar Karin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        139 + 140 združeno JIYU KUMITE MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 3bronze Grbič Lana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        139 + 140 združeno JIYU KUMITE MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 3bronze Hatič Iris Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        139 + 140 združeno JIYU KUMITE MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 5 SEDMAK NATALI KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
148 + 147 združeno KATA EKIPNO MALČKI C - MAX ORANŽNI 2008-2012 1gold GRADE 1 Karate klub Grade  SLOVENIA
        148 + 147 združeno KATA EKIPNO MALČKI C - MAX ORANŽNI 2008-2012 2sivler Mravljica1 Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        148 + 147 združeno KATA EKIPNO MALČKI C - MAX ORANŽNI 2008-2012 3bronze KATA TIM 1 Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
151 + 187 združeno KATA EKIPNO MLAJŠI DEČKI C - MAX ORANŽNI 2006-2012 1gold OLDERSI 2 KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        151 + 187 združeno KATA EKIPNO MLAJŠI DEČKI C - MAX ORANŽNI 2006-2012 2sivler Mravljica2 Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        151 + 187 združeno KATA EKIPNO MLAJŠI DEČKI C - MAX ORANŽNI 2006-2012 3bronze Mravljica3 Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
152 + 149 + 188 združeno KATA EKIPNO MLAJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2006-2012 1gold KATA TIM 1 Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        152 + 149 + 188 združeno KATA EKIPNO MLAJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2006-2012 2sivler grade 2 Karate klub Grade  SLOVENIA
        152 + 149 + 188 združeno KATA EKIPNO MLAJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2006-2012 3bronze grade 3 Karate klub Grade  SLOVENIA
        152 + 149 + 188 združeno KATA EKIPNO MLAJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2006-2012 4 grade 4 Karate klub Grade  SLOVENIA
156 + 197 združeno KATA EKIPNO STAREJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2004-2007 1gold OLDERSI 1 KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        156 + 197 združeno KATA EKIPNO STAREJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2004-2007 2sivler KAZE 1 Karate klub Kaze  SLOVENIA
        156 + 197 združeno KATA EKIPNO STAREJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2004-2007 3bronze Mravljica5 Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        156 + 197 združeno KATA EKIPNO STAREJŠI DEČKI B - MAX MODRI 2004-2007 4 panda1 KARATE KLUB PANDA  SLOVENIA
191 + 155 združeno KATA EKIPNO STAREJŠE DEKLICE C - MAX ORANŽNI 2004-2007 1gold Kensei I Karate klub Kensei  SLOVENIA
        191 + 155 združeno KATA EKIPNO STAREJŠE DEKLICE C - MAX ORANŽNI 2004-2007 2sivler Mravljica4 Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        191 + 155 združeno KATA EKIPNO STAREJŠE DEKLICE C - MAX ORANŽNI 2004-2007 3bronze KATA TIM 2 Tradicionalna karate - do asocijacija BiH  BOSNIA AND HERZEGOVINA
219 + 220 + 221 združeno FUKU-GO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 1gold Čatak Denis KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        219 + 220 + 221 združeno FUKU-GO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 2sivler Povše Gian Karate klub Kensei  SLOVENIA
        219 + 220 + 221 združeno FUKU-GO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze Šifrer Matic Karate klub Kensei  SLOVENIA
        219 + 220 + 221 združeno FUKU-GO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 3bronze KRAMBERGER LOVRO KIMON  SLOVENIA
        219 + 220 + 221 združeno FUKU-GO KADETI A - RJAVI/ČRNI 2002-2003 5 Legat Matija KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
227 + 226 združeno FUKU-GO MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 1gold Pazlar Karin KARATE KLUB MI-KI  SLOVENIA
        227 + 226 združeno FUKU-GO MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 2sivler Grbič Lana Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        227 + 226 združeno FUKU-GO MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 3bronze Hatič Iris Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA
        227 + 226 združeno FUKU-GO MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 3bronze SEDMAK ANIKA KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        227 + 226 združeno FUKU-GO MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 5 SEDMAK NATALI KARATE KLUB OLDERSI  SLOVENIA
        227 + 226 združeno FUKU-GO MLADINKE A - RJAVI/ČRNI 2000-2001 5 Grbič Tia Huda Mravljica Karate klub  SLOVENIA

ITKF - 2017 (2017-12-11 03:04:20 CET +01:00)